Sākusies pieteikšanās jaunajai EFL sezonai
02.07.2015

Ar prieku paziņojam, ka ir sākusies pieteikšanās Entuziastu Florbola Līgas (EFL) otrajai sezonai. Spēles notiks no 2015.gada oktobra līdz 2016.gada maijam pa brīvdienām (pēc sabraukuma principa). Sabraukumā katrai komandai pa vienai vai divām spēlēm 2x20 min. Spēlē 5 laukuma spēlētāji + vārtsargs. 
 
Arī šogad EFL piedāvās:
1) Pilnus spēļu videoierakstus un mēneša labāko momentu apskatus;
2) detalizēta spēļu statistika (vārti, rezultatīvas piespēles, pluss/mīnus lietderības koeficenti, kopējie metieni, metieni vārtu rāmī, bloķēti metieni, noraidījumi, atvairīti metieni, noteikumu pārkāpumi);
3) individuāli spēlētāju profili čempionāta mājas lapā ar bildi un detalizētu statistiku;
4) foto galerijas no katras spēles;
5) LFS licensēti tiesneši;
6) balvas no atbalstītājiem katra mēneša un sezonas labākajiem spēlētājiem;
7) spēles tiks aizvadītas Rīgā, galvenkokārt Rīgas Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas iela 6b.
 
Šajā sezonā katrai komandai paredzētas vismaz 16 spēles, pēc kurām sekos izslēgšanas spēles. Izspēles sistēma tiks noteikta atkarībā no pieteikušos komandu skaita. Čempionāta nolikums: http://www.efl.lv/nolikumi.
 
Dalības maksa par visu sezonu – 585 Eur, bet piesakoties un apmaksājot dalības maksu līdz 2015.gada 30.jūlijam – tikai 520 EUR. Nominālajām mājas komandām papildus jāapmaksā spēles tiesnešu un sekretariāta izmaksas 45 Eur. Komandas dalības maksu var veikt pa daļām. Pieteikšanās līdz 2015.gada 10.septembrim.
 
Esam priecīgi paziņot, ka arī šogad ar mums būs nujas.lv, ACME Films, Red Bull, Isostar, Ādažu čipsi, PizzaFly, autoskola krustojumi.lv, Veselības Fabrika un pavisam drīz varēsim oficiāli paziņot arī par pārējiem atbalstītājiem, kas priecēs mūs ar savām balvām visas sezonas garumā!
 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Dainis Voroņins - 29394649
  • Jānis Stukuls - 26427173
  • efl@efl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv